Dyrektor

Dariusz Sakowski
tel. (63)240-66-03 
tel. kom. 605-321-711
e-mail: sakowski@artmetal.pl

 

HURTOWNIA TECHNICZNA

ul. Ogrodowa 21 (przedł. ul. Europejskiej)
62-571 Stare Miasto
tel./fax (63) 240-66-01 do 03
e-mail: hurtownia@artmetal.pl

godziny otwarcia:
pn-pt: 7.00-16.00
sobota: nieczynne

 

Narzędzia ścierne, śruby
tel. (63)240-66-01
e-mail: hurtownia@artmetal.pl

Śruby 
tel.(63)240-66-01
Doradca techniczno-handlowy Beata Bigdowska
e-mail: sruby@artmetal.pl

BHP, narzędzia
tel. (63)240-66-01  
Doradca techniczno-handlowy Natalia Chęcińska 
tel. kom. 601-536-880
e-mail: checinska@artmetal.pl

Metale kolorowe
tel. (63)244-13-34
Kierownik Marek Kolasa
tel. kom. 605-782-522
e-mail: hmk@artmetal.pl

tel. (63)244-13-34
Doradca techniczno-handlowy Ewa Michalska
kolorowe@artmetal.pl

 

Magazyn, Reklamacje
tel. kom. 605-051-541
e-mail: magazyn@artmetal.pl

Dyrektor

Bartosz Ziemniarski
tel. (63)244-52-77
tel.kom. 609-144-577
e-mail: ziemniarski@artmetal.pl

 

CENTRUM HANDLOWE

ul. Szarych Szeregów 1a
62-500 Konin
tel./fax (63)244-52-77
e-mail: artmetal@artmetal.pl

godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00-18.00
sobota: 8.00-14.00

 

Dział metalowy i śruby
Dział elektryczny

tel. (63)242-82-19 
Kierownik Krzysztof Tuzin
tel.kom. 605-769-057
e-mail: ktuzin@artmetal.pl
e-mail: okucia@artmetal.pl

Instalacje i Salon wyposażenia łazienek
tel. (63)244-52-76
Kierownik Jarosław Tuzin
Zastępca kierwnika Artur Dziardziel
e-mail:instalacje@artmetal.pl

tel. (63)244-52-77 
Zastępca Kierownika Renata Spychała
tel. kom. 693-296-650
e-mail:lazienki@artmetal.pl

Dział narzędziowo-ogrodniczy
tel. (63)244-52-78 
P.o. Kierownik Patryk Olejniczak
tel. kom. 603-803-177
e-mail: olejniczak@artmetal.pl

 

 

Przedstawiciel handlowy

Arkadiusz Kacprzak
tel. kom. 605-321-700

Serwis

e-mail:serwis@artmetal.pl
tel.kom. 607-917-877

 

 

 

 

 

 


ODDZIAŁ TUREK

Kolska Szosa 28A
62-700 Turek
tel./fax (63) 220-40-01
e-mail: turek@artmetal.pl

godziny otwarcia:
pn-pt: 8.00-18.00
sobota: 8.00-14.00

 

Dział sprzedaży
tel. (63) 220-40-01
Kierownik Paweł Stegienta
tel. kom. 605-325-225

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ART-METAL Sp. z o.o.
62-500 Konin, ul. Szarych Szeregów 1a
NIP 665-297-65-46 KRS 0000390036