NOWOŚĆ!!

W ofercie posiadamy prod firmy POKON.

Pokon to marka doskonałych nawozów i środków do pielęgnacji roślin domowych i ogrodowych, produkowanych początkowo przez holenderską firmę Pokon & Chrysal, teraz Pokon Naturado BV już od 1929 roku. Nazwa – Pokon, pochodzi od symboli pierwiastków chemicznych, wchodzących w skład nawozów mineralnych – P2O5, K2O, N. 
Początkowo pod nazwą Pokon sprzedawano tylko nawozy, w latach 90-tych linię tę poszerzano kolejno o środki ochrony roślin – Pokon STOP, mieszanki traw gazonowych i ziemie ogrodowe.

Od momentu powstania w 1929 firma stworzyła nowoczesny kompleks produkcyjny w Naarden (50 km od Amsterdamu) z oddziałami w kilku państwach europejskich – Niemczech, Francji i Belgii, a także w Stanach Zjednoczonych, Chinach i Kolumbii. Ponadto firma obecna jest w wielu krajach na świecie poprzez swoich dystrybutorów.

Produkty firmy Pokon Naturado BV są efektem wielu lat badań i doświadczeń. Stale wprowadzane są nowe wyroby w odpowiedzi na oczekiwania rynku. Rezultatem jest szeroka gama preparatów powstałych w trosce o rośliny domowe, ogrodowe i kwiaty cięte.